hdent-29
dentysta gdynia hdent
hdent dentysta gdynia obłuże stomatologia

Dlaczego my?

Gabinet HDent powstał w 2011 roku i nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi stomatologiczne. Nasz zespół to profesjonaliści z ogromnym stażem pracy i wiedzą którą bez przerwy poszerzają. Każdy Nasz pacjent zasługuje na indywidualne podejście do przypadku, najwyższą jakość usługi i profesjonalną kontrolę postępów leczenia. Zaufaj profesjonalistom!

Nowoczesne wyposażenie

Dysponujemy najwyższej klasy wyposażeniem. Między innymi: Unit Stomatologiczny amerykańskiej produkcji ADEC – 500 oraz Radiowizjografia firmy GENDEX do zdjęć zębowych. O sterylność narzędzi dba autoklaw DOMINA B Plus. Leczenie kanałowe przeprowadzane jest narzędziami maszynowymi oraz materiałami firm Dentsply Maillefer, VDW, Roeko oraz Poldent. Szczelne trójwymiarowe wypełnienie kanałów zapewnia system GuttaFlow2

Zaufanie które budujemy latami!

Każdy pacjent jest dla nas najważniejszy. Ciężko pracujemy na Wasze zaufanie o którym świadczą opinie i komentarze na platformie Google, Trojmiasto.pl i Facebook. Wysoka ocena naszych działań świadczy o naszej pracy. Dziękujemy za wasze zaufanie.

Wiedza, doświadczenie, nowoczesny sprzęt i zgranie naszego zespołu to klucz do zdrowia Twoich zębów!

Nie czekaj aż zacznie boleć! Zadzwoń i umów się na bezpłatny przegląd i profesjonalną konsultację. Na jednym spotkaniu poznasz stan zdrowia swoich zębów i dziąseł.

Pacjenci o nas piszą

Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszej pracy.

Sprzęt i komponenty renomowanych producentów

Nowoczesne wyposażenie gabinetu HDent, najwyższej jakości narzędzia oraz komponenty najlepszych producentów gwarantuje jakość, pewność i komfort pracy stomatologa. Nowoczesne wyposażenie + wiedza i doświadczenie!
1

A-DEC

3

ROEKO

2

GENDEX

4

DENTSPLY MAILLEFER

8

POLDENT

7

3M ESPE

6

HERAEUS

5

GC DENTAL